Kontakti

  • prof. dr. sc. Ivan Samardžić, privremeni rektor, (Ivan.Samardzic@sfsb.hr)
  • prof. dr. sc. Željko Ivandić, v.d. prorektora za nastavu, studente i studijske programe, (Zeljko.Ivandic@sfsb.hr)
  • prof. dr. sc. Antun Stoić, v.d. prorektora za znanost i opće poslovanje, (Antun.Stoic@sfsb.hr)
  • izv. prof. dr. sc. Krunoslav Mirosavljević, v.d. prorektora za projekte i međuinstitucionalnu suradnju, (Krunoslav.Mirosavljevic@vusb.hr)
  • prof. dr. sc. Goran Šimunović, v.d. dekana Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, (Goran.Simunovic@sfsb.hr)
  • Angelo Denis Delhusa, ravnatelj Studentskog centra u Slavonskom Brodu, (ravnatelj@stucsb.hr)
  • izv. prof. dr. sc. Tihomir Vidranski, v.d. pročelnika Odjela društveno-humanističkih znanosti, (tvidranski@unisb.hr)
  • doc. dr. sc. Mladen Bošnjaković, v.d. pročelnika Tehničkog odjela, (Mladen. Bosnjakovic@vusb.hr)
  • izv. prof. dr. sc. Krunoslav Mirosavljević, v.d. pročelnika Biotehničkog odjela, (Krunoslav.Mirosavljevic@vusb.hr)
Vusb

Prijava za Administratore

Elektronička pošta

Elektronički identitet

Studomat