Odluka o raspisivanje izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Slavonskom Brodu

Na temelju članka 15. stavka 2. Zakona o Studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (,,Narodne novine" broj: 71107), privremeni rektor Sveučilišta u Slavonskom Brodu donio je odluku o raspisivanju studentskih izbora za Studentski zbor Sveućilišta u Slavonskom Brodu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

lzbori za studentske predstavnike i njihove zamjenike za Studentski zbor Sveučilišta u Slavonskom Brodu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Slavonskom Brodu održat će se 24. rujna 2020. online u vremenu od 7,00 do 19,00 sati putem platforme Merlin.

U prilogu se nalaze dvije grupe obrazaca:

Obrazac za izravno prikupljanje podataka

-          Obrazac 1 – UNISB   (za Studentski zbor Sveučilišta u Slavonskom Brodu)

-          Obrazac 1 – SFSB      (za Studentski zbor Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu)

-          Obrazac 1 – DH         (za Studentski zbor Odjela društveno-humanističkih znanosti)

-          Obrazac 1 – TO          (za Studentski zbor Tehničkog odjela)

-          Obrazac 1 – BIO        (za Studentski zbor Biotehničkog odjela)

Obrazac za podršku u elektronskom obliku

-          Obrazac 2 – UNISB   (za Studentski zbor Sveučilišta u Slavonskom Brodu)

-          Obrazac 2 – SFSB      (za Studentski zbor Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu)

-          Obrazac 2 – DH         (za Studentski zbor Odjela društveno-humanističkih znanosti)

-          Obrazac 2 – TO          (za Studentski zbor Tehničkog odjela)