StartItUp projekt za studente

StartItUp je projekt namijenjen studentima u organizaciji Hrvatske studentske asocijacije (HSA) s glavnim ciljem da mladim poduzetnicima približi svijet startupa – njihovu kulturu, sve prednosti i izazove te nošenje s istima. Studentima koji imaju inovativne ideje prioritet je ovim projektom osigurati edukativni i financijski poticaj te ih motivirati na prve korake u pokretanju poslovanja baziranog na njihovim idejama.

Također, za vrijeme trajanja projekta, već postojeći hrvatski startup ovi i poduzeća koja potiču inovativnost i mat će priliku postaviti svoje info pulteve gdje se mogu promovirati i predstaviti kao budući poslodavci među studentima. Ideja je da se studentima naova j način otvore vrata za ulazak u svijet biznisa te olakša pristup kontaktima i profesionalcima iz poslovnog i startup svijeta.

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE
Podijelite ovu vijest