Erasmus+ program – Ključna aktivnost 1, individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja: doc.dr.sc. Zrinka Fišer na Faculty of Modern Languages, University of Warsaw, Varašava/Poljska

U periodu od 4.-8.12.2023. godine nastavnica Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, doc.dr.sc. Zrinka Fišer boravila je na Faculty of Modern Languages, University of Warsaw, Varašava/Poljska u sklopu Erasmus+ programa – Ključna aktivnost 1, individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja.

Svoja iskustva i dojmove prenijela je nastavnicima i studentima Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije održanih u petak, 15.12.2023. u 10 sati, u Gupčevoj 20.

Tijekom predavanja upoznala je studente i kolege s mogućnostima korištenja ‘Tobii Pro 3 Eye-tracking glasses’, za uporabu kojih se osposobljavala u sklopu Erasmus+ programa, a koje je moguće primijeniti u sklopu nastave i u sklopu istraživanja (npr., za izradu diplomskih radova). Također je upoznala studente i kolege o prednostima upoznavanja drugih kultura i kulturnih središta, razmjeni iskustava i sklapanju budućih suradnji te ih toplo uputila na sudjelovanje u budućim Erasmus mobilnostima.