ERASMUS+ PROGRAM – Ključna aktivnost 1, individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja – Vitoria-Gasteiz, Španjolska, iskustvo dr. sc. Hrvoja Sivrića

U periodu od 7.-11.03.2022. godine nastavnik Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, dr. sc. Hrvoje Sivrić boravio je na Facultad de Educación y Deporte UPV/EHU, Universidad del pais Vasco, Vitoria-Gasteiz, Španjolska u sklopu Erasmus+ programa – Ključna aktivnost 1, individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja.

Svoja iskustva i dojmove prenio je nastavnicima i studentima Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije održanih u četvrtak, 17.3.2022. u 12:30:00 sati, u Gupčevoj 24.

Istaknuto je kako je međunarodna mobilnost omogućuje podizanje nastavnog, znanstvenog i stručnog načina rada sa studentima, te unaprjeđenje vještina potrebnih za obavljanje poslova unutar postojećeg radnog mjesta. Također je istaknuta mogućnost stjecanja nastavnog iskustva u međunarodnom kontekstu i samopouzdanje za poučavanje u drugoj zemlji i obrazovnom sustavu te su upućene preporuke svim nastavnicima i studentima da sudjeluju u novim Erasmus+ programima.

Posted in Opće