Erasmus+ program ključna aktivnost 1 (KA107), projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država, iskustva dr. sc. Hrvoja Sivrića, Petra Nakića, mag. ing. rač., pred. i Ivice Lackovića, dipl. ing. stroj., viši predavač

U periodu od 14.-18.02.2022. godine nastavnik Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, dr. sc. Hrvoje Sivrić i nastavnici Tehničkog odjela, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, Petar Nakić, mag. ing. rač., pred. i  Ivica Lacković, dipl. ing. stroj., viši predavač boravili su na Universidade Paulista – UNIP, Sao Paulo, Brazil u sklopu Erasmus+ programa ključna aktivnost 1 (KA107), projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država.

Svoja iskustva i dojmove prenijelu su nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije održanih u četvrtak, 24.2.2022. u 9:00h u Gupčevoj 24 na Odjelu društveno-humanističkih znanosti i u 11:00 sati, Dr. Mile Budaka 1. na Tehničkom odjelu.

Istaknuto je kako je međunarodna mobilnost instrument društvenog, osobnog i profesionalnog razvoja i doprinosi kulturnom obogaćivanju. Nova poznanstva i iskustva će zasigurno unaprijediti nastavni, znanstveni i stručni načina rada nastavnika. Također su upućene preporuke svim nastavnicima i studentima da sudjeluju u novim Erasmus+ programima.

Posted in Opće