ERASMUS+ PROGRAM – Ključna aktivnost 1, mobilnost nastavnika Erasmus+ KA131, Porto, Portugal, iskustvo dr. sc. Hrvoja Sivrića

U periodu od 25.-29.05.2022. godine nastavnik Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, dr. sc. Hrvoje Sivrić boravio je na School of Education, Polytechnic Institute of Porto, Portugal u sklopu Erasmus+ programa – Ključna aktivnost 1, mobilnost nastavnika Erasmus+ KA131.

Svoja iskustva i dojmove prenio je nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije održanih u sklopu Erasmus+ info dana, 18. svibnja 2022. godine, Trg Ivane Brlić Mažuranić 2.

Istaknuto je kako je međunarodna mobilnost omogućuje podizanje nastavnog, znanstvenog i stručnog načina rada sa studentima, te unaprjeđenje vještina potrebnih za obavljanje poslova unutar postojećeg radnog mjesta. Također je istaknuta mogućnost stjecanja nastavnog iskustva u međunarodnom kontekstu i samopouzdanje za poučavanje u drugoj zemlji i obrazovnom sustavu te su upućene preporuke svim nastavnicima i studentima da sudjeluju u novim Erasmus+ programima.

Posted in Opće