Nastupno predavanje dr. sc. Tomislava Alinjaka, dipl.ing.el. “Utjecaj fotonaponskih elektrana na distribucijsku mrežu”

Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Tomislava Alinjaka, dipl.ing.el., pristupnika u postupku izbora u naslovnog docenta, za znanstveno područje Tehničkih znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, bez zasnivanja radnog odnosa na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu Sveučilišta u Slavonskom Brodu s temom pod nazivom: Utjecaj fotonaponskih elektrana na distribucijsku mrežu“.

Nastupno predavanje održat će se u petak, 26. siječnja 2024. godine u 9:00 sati u predavaonici G10 u zgradi Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu Sveučilišta u Slavonskom Brodu, Ulica Ivana Gundulića 20A, Slavonski Brod.

Nastupno predavanje održat će se pred studentima, nastavnicima i Stručnim povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja u sastavu:

1.       Prof. dr. sc. Marinko Stojkov, redoviti profesor u trajnom izboru Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, predsjednik Povjerenstva

2.       Prof. dr. sc. Ivica Pavić, redoviti profesor u trajnom izboru Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, član Povjerenstva

3.       Prof. dr. sc. Damir Šljivac, redoviti profesor u trajnom izboru Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Sveučilišta u Osijeku, član Povjerenstva

Posted in Naslovnica, Znanost