Održana II. promocija Sveučilišta u Slavonskom Brodu

Promocija 2022

U petak, 13. svibnja 2022. godine u Kazališno-koncertnoj dvorani Ivana Brlić-Mažuranić održana je svečana promocija Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Biotehničkog odjela, Odjela društveno-humanističkih znanosti i Tehničkog odjela Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

Ove godine promovirano je ukupno 518 promovenata: Biotehnički odjel – ukupno 45, Odjel društveno-humanističkih znanosti – ukupno 249, Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu – ukupno 160 i Tehnički odjel – ukupno 64.

Tijekom svečanosti pozdravnim govorom nazočnima su se obratili rektor Sveučilišta u Slavonskom Brodu prof. dr. sc. Ivan Samardžić te predstavnici Grada Slavonskog Broda gradonačelnik Mirko Duspara, dr. med. i zamjenica gradonačelnika Marina Martić Puača, mag. ing. mech. Glazbeni program tijekom svečanosti izvodili su učenici Glazbene škole Slavonski Brod.

Povodom II. promocije Sveučilišta u Slavonskom Brodu dodijeljene su i prigodne nagrade promoventima:

Strojarski fakultet U Slavonskom Brodu

• Sveučilišni preddiplomski studij Strojarstvo – Andrej Peić
  • Sveučilišni diplomski studij Strojarstvo – Alen Deanović, Filip Kovačević i Josip Jurkić

Biotehnički odjel

• Stručni preddiplomski studij Bilinogojstvo – Danijela Pajić
  • Specijalistički diplomski stručni studij Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj – Barbara Čuljak

Odjel društveno-humanističkih znanosti

• Sveučilišni preddiplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja – Antonija Mecanović
  • Sveučilišni diplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja – Andreja Zeman
  • Integrirani sveučilišni preddiplomski i diplomski Učiteljski studij – Ina Anđelić
  • Stručni preddiplomski studij Menadžment – Rebeka Jakovljević