Početak nastave u akademskoj godini 2022./2023.

Strojarski fakultet

Svečani početak nastave za redovite studente 1. godine sveučilišnog preddiplomskog studija Strojarstva Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu predviđen je za 3. listopada 2022. (ponedjeljak) u 9,00 sati u učionici 101 u zgradi na Trgu I. Brlić Mažuranić 2, Sl. Brod. Rasporedom predviđene vježbe iz kolegija Materijali I održat će se nakon svečanosti početka.

Za sve ostale redovite studente viših godina studija nastava u novoj akademskoj godini započinje u ponedjeljak 03.10.2022.  sukladno objavljenom rasporedu sati.

Izvanredni studenti svih godina sveučilišnog preddiplomskog i diplomskog studija Strojarstva Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu nastavu započinju prema danom rasporedu u petak 14. listopada 2022.

Odjel društveno-humanističkih znanosti

Raspored za prve godine studija na Odjelu društveno-humanističkih znanosti je sljedeći:

03.10.2022.

1.godina redovnog preddiplomskog sveučilišnog studija Ekonomije – 09.00h, KKD I. B. M.
1.godina redovnog specijalističkog diplomskog stručnog studija Menadžment – 10.00h Gupčeva 24, učionica
1.godina Integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija – Učiteljski studij – 11.00h, Gundulićeva 20
1.godina izvanrednog preddiplomskog sveučilišnog studija Ekonomije – 15.15h, Gupčeva 24, učionica 4

06.10.2022.

1.godina izvanrednog preddiplomskog sveučilišnog studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje – 15.00h, Gundulićeva 20

1.godina izvanredni specijalistički diplomski stručni studij Menadžment – 16.00h, KKD I. B. M.

13.10.2022.

1. godina izvanrednog diplomskog q studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje – 15.00h, Gundulićeva 20.

Sve ostale dane nastava se odvija prema objavljenom rasporedu sati za sve godine studija i sve studijske programe na Odjelu.

Biotehnički odjel

Svečani početak nastave za redovite i izvanredne studente prve godine studija na Biotehničkom odjelu je u ponedjeljak 3. listopada 2022. godine prema sljedećem rasporedu:

• 1. godina preddiplomskog sveučilišnog studija Ekoinženjerstvo i zaštita prirode – u 8:30 sati, učionica 5, M. Gupca 24, Slavonski Brod; u 9:30 h se prema rasporedu nastave nastavlja održavati nastava iz kolegija Kemija u učionici 5
  • 1. godina specijalističkog diplomskog stručnog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj – u 9:30 sati, učionica 1, M. Gupca 24, Slavonski Brod; u 10:30 h se prema rasporedu nastave nastavlja održavati nastava iz kolegija Ekološko ratarstvo u učionici 1

Nastava za studente 2. i 3. godine preddiplomskog stručnog studija Bilinogojstvo i 2. godine specijalističkog diplomskog stručnog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj također počinje od ponedjeljka 3. listopada 2022. godine i održava se prema rasporedu nastave.

Tehnički odjel

Poštovani studenti,

ovim putem Vas obavještavamo da je početak nastave u akademskoj 2021./2022. godini predviđen za 3. listopada 2022. godine.

Taj dan biti će organiziran prvi nastavni sat za sve redovite studente upisane u 1., 2. i 3. godinu Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Raspored održavanja nastave za redovite studente je sljedeći:

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 8,00 sati na Strojarskom fakultetu (Trg I. B. Mažuranić), učionica 201.

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 14,00 sati u učionici br. 2, prvi kat, na adresi 108. brigade ZNG 1.

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Početak nastave je u 8,00 sati u učionici br. 2, prvi kat, na adresi 108. brigade ZNG 1.

Izvanredni studenti nastavu počinju u petak, 7. listopada prema rasporedu:

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 15,30 sati u učionici „Mia Slavenska Čorak“, na adresi ulica Ivana Gundulića 20.

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo

Početak nastave je u 15,30 sati u učionici br. 2, prvi kat, na adresi 108. brigade ZNG 1. (Obradni sustavi).

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo.

Početak nastave je u 15,30 sati u informatičkoj učionici na adresi 108. brigade ZNG 1 (Toplinska obradba).

1. godina Preddiplomskog stručnog studija Informatika i informacijske tehnologije.

Početak nastave je u 15,30 sati u učionici „Matija Mesić“, ulica Ivana Gundulića 20 (učionica prizemlje, zgrada 3).

Kompletan raspored nastave nalazi se na internetskoj stranici Tehničkog odjela Sveučilišta u Slavonskom Brodu.

Posted in Naslovnica, Nastava, Studenti