Početak nastave u akademskoj godini 2023./2024.

Svečani početak nastave za studente 1. godine sveučilišnih prijediplomskih i stručnih prijediplomskih studija te sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog učiteljskog studija Sveučilišta u Slavonskom Brodu predviđen je za 2. listopada 2023. (ponedjeljak) u 8,30 sati u Zgradi 9 Sveučilišta u Slavonskom Brodu (Ulica 108. brigade ZNG 32, Sl. Brod).

Za studente sveučilišnog prijediplomskog studija Strojarstva Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu na dan 2.10.2023. održat će se samo predavanja iz kolegija Matematika I od 11,00 – 14,00 sati.

Pregled lokacija zgrada Sveučilišta dostupan je na poveznici.

Za redovite studente viših godina svih studija Sveučilišta u Slavonskom Brodu nastava u novoj akademskoj godini započinje u ponedjeljak 02.10.2023. sukladno rasporedu sati.

Za izvanredne studente svih godina studija Sveučilišta u Slavonskom Brodu nastava započinje u tjednu od 2.10.2023. do 6.10.2023. na dane predviđene rasporedom.

Svi mediji su dobrodošli na svečani početak nastave za studente 1. godine sveučilišnih prijediplomskih i stručnih prijediplomskih studija te sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog učiteljskog studija Sveučilišta u Slavonskom Brodu

Posted in Događanja, Nastava, Studenti