Suradnja udruge ARTHEA i obrazovnih institucija

Projekt doc. dr. sc. Vesne Srnić, predsjednice udruge Kultura, mediji i edukacija – ARTHEA, pod nazivom Modularni performans: Svjetionik Slavonskome Brodu, dobio je financijsku podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja RH za suradnju s obrazovnim institucijama te je povodom predstojeće realizacije projekta predsjednica udruge uručila donacije sudionicima: Sveučilištu u Slavonskome Brodu (konferencijski zvučnik, scanner i honorare za studente u ukupnoj vrijednosti od 30.000 kn), Obrtničko-tehničkoj školi (prijenosno računalo u vrijednosti od 4.000 kn), OŠ Ivan Goran Kovačić (japansku mixetu za elektroničku glazbu od 8.000 kn) te Vrtiću Trnoružica (prijenosno računalo u vrijednosti 4.000 kn).

Donacije su preuzeli rektor UNISB prof. dr. sc. Ivan Samardžić i pročelnik Odjela društveno-humanističkih znanosti izv. prof. dr. sc. Tihomir Vidranski, zatim ravnateljica OTŠ prof. Anita Holub, nastavnik informatike u OŠ IGK dipl. učitelj Tomislav Lačić i ravnateljica Vrtića prof. Zorana Butorac.

Srdačno,

Doc. dr. sc. Vesna Srnić