Svečano potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija Sveučilišta u Slavonskom Brodu

Sveučilište u Slavonskom Brodu organiziralo je u utorak, 27. veljače 2024. godine, svečanost potpisivanja ugovora o dodjeli stipendija Sveučilišta u Slavonskom Brodu za akademsku godinu 2023./2024.

Sveučilište je dodijelilo četiri (4) stipendije redovitim studentima sveučilišnih prijediplomskih studija, sveučilišnih diplomskih studija, sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija, stručnih prijediplomskih studija i stručnih diplomskih studija u kategoriji A – Izvrsni studenti. Ove stipendije predstavljaju priznanje izvanrednim akademskim postignućima naših studenata te potiču daljnji razvoj njihovih karijera i znanja.

Odabranim studentima čestitamo na izvanrednom uspjehu!

Sveučilište u Slavonskom Brodu

Posted in Naslovnica, Opće, Stipendije, Studenti