Svečanost dodjele zahvalnica volonterima studentima na međunarodnom znanstvenom skupu “Ivana Brlić-Mažuranić u novom mileniju”

U travnju ove godine, Sveučilište u Slavonskom Brodu imalo je čast biti domaćinom Međunarodnog znanstvenog skupa “Ivana Brlić-Mažuranić u novom mileniju” koji je okupio stručnjake i studente iz cijelog svijeta.

Naš uspjeh na ovom skupu uvelike dugujemo našim vrijednim studentima volonterima, njih čak 97, koji su svojim trudom i zalaganjem doprinijeli da sve protekne u najboljem redu.

Kako bismo iskazali našu zahvalnost za njihov izniman doprinos, organizirali smo posebnu internu svečanost dodjele zahvalnica.

Volonteri su odigrali ključnu ulogu u organizaciji i realizaciji skupa. Zahvaljujemo svim studentima volonterima na njihovom doprinosu i ponosni smo što su dio naše akademske zajednice. Vaša posvećenost i rad čine naše sveučilište boljim mjestom za sve.

Posted in Događanja, Naslovnica