Veliki uspjeh hrvatskog gimnastičara i našeg studenta Tina Srbića

Sveučilište u Slavonskom Brodu čestita najboljem hrvatskom gimnastičaru Tinu Srbiću i  studentu Sveučilišta u Slavonskom Brodu u povodu osvajanja srebrne medalju na preči na Svjetskom prvenstvu u Antwerpenu.

Tin je do svog trećeg svjetskog odličja, nakon zlata u Montrealu 2017. i srebra u Stuttgartu 2019., stigao s ocjenom 14.700. Osim srebra sa SP, Tin je osigurao i nastup na Olimpijskim igrama sljedeće godine u Parizu gdje će braniti srebro osvojeno prije dvije godine u Tokiju.  Više na

Čestitamo Tinu na iznimnom sportskom rezultatu koji je usrećio cijelu Hrvatsku i nas na UNISB. Visoko obrazovanje i vrhunski sportski rezultatu mogu ići zajedno.

Želimo Tinu puno sreće i uspjeha u daljnjem akademskom obrazovanju i na predstojećim Olimpijskim igrama koje se održavaju u Parizu.

Slika preuzeta: Tin Srbić (Foto: Afp)

Posted in Događanja, Naslovnica, Opće, Sport