Prijelaz studenata sa drugih visokih učilišta na Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu

Kako biste ostvarili prijelaz s drugog visokog učilišta na Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu potrebna Vam je sljedeća dokumentacija:

1. Zahtjev za prijelaz – u zahtjevu obavezno navesti adresu stanovanja,
    kontakt telefon (fiksni i/ili mobilni), e-mail adresu te željeni temelj
    financiranja studija (redoviti ili izvanredni studij)..
  2. Ovjereni prijepis ocjena s Visokog učilišta s kojeg se dolazi.
  3. Ovjereni program – isključivo za studente koji nisu sa FSB-a.
  4. Presliku cjelovitog indeksa s Visokog učilišta s kojeg se dolazi (ukoliko je korišten).
  5. Potvrdu o ocjenama iz stranog jezika – ukoliko ocjena nije navedena na prijepisu ocjena. (U protivnom kolegiji neće biti priznati.)

Zahtjev s pripadajućom dokumentacijom potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2, 35000 Slavonski Brod, najkasnije do 18. rujna 2023. godine.

VAŽNO! Povjerenstvo za priznavanje ispita će pregledati dostavljenu dokumentaciju i donijeti Odluku te istu dostaviti na e-mail adresu koju ste naveli u zamolbi. Uz odluku će Vam biti dostavljena i obavijest o upisu (termini, troškovi, potrebna dokumentacija).

.

Posted in Naslovnica, Upisi